Alman müsahibəsi

> Forumlar > Alman Speech Patterns > Alman müsahibəsi

ALMANCAX FORUMLARINA XOŞ OLSUN. ALMANİYA VƏ ALMAN DİLİ HAQQINDA AXTARDIĞINIZ BÜTÜN MƏLUMATLARI FORUMLARIMIZDA TAPA BİLƏRSİNİZ.
    wiccantr34
    İştirakçı

Dostlar, almanca tapşırıq. Kimdənsə müsahibə götürməliyəm. Ancaq almanca suallar verməkdə çətinlik çəkirəm, alman dilini öyrənməyə başladığımdan bir il yarımdır. Lüğətə baxanda söz ehtiyatım azdır və hansından istifadə edəcəyimi bilmirəm. Mənə kömək edə bilərsiniz?

3,14
    İştirakçı

–> Müsahibənin mövzusu nədir? Kimlər arasında olacaq? Xəbər yoxsa şou? Hələ ehtiyacınız varsa bunları deyin, inşallah sizə gözəl müsahibə yazıram.

türkkızı
    İştirakçı

Salam. Sayta indi qoşuldum. :) Çat bölməsinə yazacaqdım, amma səhifəni itirdim, çünki bura yazmalıyam dedim inşallah kimsə görəndə cavab verəcək :)

3,14
    İştirakçı

-> Salam, sayta xoş gəlmisiniz. Bu mövzu başlığı Alman dilində söhbət edirik. Bu mövzu başlığı biz də türkcə altında söhbət edirik. Sualı görmək və cavab vermək üçün ilk sualımı verirəm buraya vurun. :)

mathmazhel
    İştirakçı

Mənim də ev tapşırığım var, bunu edə bilmirəm, xahiş edirəm bizə kömək edə bilərsiniz? :( Müsahibəm müəllimlə olacaq,mən müəllimi nəzərdə tuturam,suallar verəcəm o da cavab verəcək.Zəhmət olmasa mənim üçün edə bilərsinizmi?Müsahibə cümə axşamı olacaq ona görə də ən geci sabah etməliyəm.Xahiş edirəm kömək edin. : mələk: tamam :) qəhvə :)

3,14
    İştirakçı

–> Qardaş türkcə hazırla, bir saata almancaya çevirəcəm. Bu gün vaxtım yoxdur, amma sabah olacaq. Mənə şəxsən və ya e-poçt vasitəsilə göndərin. Ya da bura yaz. Fərqi yoxdur, nə qədər ki, o sizə görünür. ;)

türkkızı
    İştirakçı

Mən də sənə kömək edə bilərəm ;)  əl çalın :) əl çalın :) rəqs edin :)

3,14
    İştirakçı

-> Bu yardımçılığın sonu yoxdur! alqışlar :) Sizi təbrik edirəm, Willkommen im Club! alqışlar :)

türkkızı
    İştirakçı

3,14
    İştirakçı

–> 3,14-ün saytda görünməsi asan deyil. alqışlar :)

türkkızı
    İştirakçı

turkish girlda: zopa :: haha ​​:: haha ​​:: haha:

3,14
    İştirakçı

-> Bəli!! Türk qızının adını kim dedi? :zopa:

türkkızı
    İştirakçı

taaaaaaaaaaaaaaa quraşdırma;) bir şey baş verdi:) Zopa:

3,14
    İştirakçı

-> Yaxşı, mən onlardan necə soruşacaqdım, cənab::) : haha:

3,14
    İştirakçı

-> Qoy qorxu gözünü sevim. :haha:

türkkızı
    İştirakçı

hahahahah: haha ​​:: haha: zehnimden qorxuram qorxuram bunu edecem naaaaaaaa, nanana offoff :): haha ​​:: haha:

15 cavab göstərilir - 1-dən 15-ə qədər (cəmi 62)
  • Bu mövzuya cavab vermək üçün daxil olmalısınız.