Alman sms, mesajlar, Alman dilində gözəl sözlər

> Forumlar > Alman sözlər, gözəl sözlər, şeirlər, hekayələr, Alman mesajlar > Alman sms, mesajlar, Alman dilində gözəl sözlər

ALMANCAX FORUMLARINA XOŞ OLSUN. ALMANİYA VƏ ALMAN DİLİ HAQQINDA AXTARDIĞINIZ BÜTÜN MƏLUMATLARI FORUMLARIMIZDA TAPA BİLƏRSİNİZ.
    NalanW
    İştirakçı

Hier könnt ihr eure sms schicken die euch gefällt ..
    Ad günləri:

ich wünsche dir ein Leben, welches so heiß ist wie die Sonne, welches so klar ist wie der Schnee, welches unverfälscht und rein ist herzlichen glückwunsch zum geburstag.

Sizə isti və təmiz bir həyat arzulayıram ki, qar kimi günəş kimi isti olsun.

İnder Küche? Auf dem Schreibtisch? Mit 40 ist es schon eine tolle Leistung, sich daran zu Erinnere wo der Autoschlüssel zuletzt war! Alles Gute

Mətbəx masasında? 40 la birlikdə böyük bir iş (müvəffəqiyyət) ilə avtomobilin sonunu harada xatırlamaq üçün vasitə ... Xoşbəxt ad günü günü ..

Sevgiyə dair mesajlar

Es gibt nur eine Sonne-die bist du!
    Mond-der bist du!
    Es gibt nur eine grosse Liebe-und die bist du!
    Für mich bist du einfach alles

Yalnız bir gün var ... oh sənin!
    Yalnız bir ay ... ... sənsən!
    Yalnız bir böyük məhəbbət var ... ..sən
    Mənim üçün hər şey (hər şey sensin)

WARTEN ...... mit der Hoffnung in mir
    WARTEN ......
    WARTEN ...... nur auf dich zu warten
    Meine Liebe
    UNENDLICHKEIT-də İK ştammı:

Ümidlə ... ... ümidlə
    GÖZLƏYİR ... ..uza parıldamaq
    WAITING ...... yalnız sizi gözləyir
    Aşkım
    Mən əbədi gözləyirəm

NalanW
    İştirakçı

AN DEM TAG; AN DEM İCH DICH KENNENLERNTE WAR DER SCHÖNSTE LEAN İLƏ .... : - *

Mən bildiyim gün həyatımın ən yaxşı günü idi.

İCH LIEBE DICH UND DICH NICHT VERLIEREN olacaq
    MEINEM HERZ'DE DU BIST MEIN LEBENLANG

Mən səni sevirəm və itirmək istəmirəm
    Yaşadığım müddətcə,

DU BIST WIE EIN TEIL VON MIR
    ICH GEORGE EWIG DIR

Sən mənim bir parça kimisən
    əbədi sənin zövqünüzdür ...

Freunde sie wie Sterne.Du kannst sie nicht immer sehen, bir derne dass sie sink wenn du sie brauchst ...

Dostlar ulduz kimi, hər zaman görmürsən, amma hər zaman ehtiyac duyduqlarını bilirsiniz

NalanW
    İştirakçı

Deine Liebe und Wärme mein geheimsten Sehnsüchten und Wünsche.ich bin für immer DEIN

Sevgini və isti hissini arzu etdiyim ən gizli arzularımı və arzularımı yerinə yetirirəm ... SENINIM

Manche Menschen machen die Welt besonders, dem sie einfach nur da sind ...

bəzi insanlar yalnız dünyaları ilə birlikdə özlərini yaratır ...

erlauben einem verrückten dich zu küssen aber,
    erlaube einem kuss niemals dich verrückt zumachen

Sərxoş bir öpücük olsun, ancaq
    bir öpücük sizi dəli etməyə imkan verməyin

NalanW
    İştirakçı

Freudun məqsədi Tag, Engel auf jedem Weg, Licht in Dunkelheit und Einen Menschen, dich Liebt, denn du ersend verildi.

Hər gün sizin üçün sevinc, hər yola bir mələk, hər qaranlığa işıq və buna layiq olduğunuz üçün sizi sevən bir insan diləyirəm ..

nazire
    İştirakçı

Wenn Du jemals ganz bist,
    Außweg siehst,
    dann sende eine Träne zu mir,
    denn egal passiert idi,
    Dirrefe Dir!

Tamamilə tək qaldıqdan sonra,
    və heç bir yerə baxmayaraq,
    mənə bir söz söyləyin
    Dünən nə olursa olsun,
    Sizə kömək edəcəyəm.

nazire
    İştirakçı

Hab grad ein Anruf aus dem Himmel bekommen,
    Sie vermissen einen Engel,
    Diqqət!

Telefon göydən mənə gəldi,
    bir mələk itdi,
    Qorxma, məni sizə vermədim.

NalanW
    İştirakçı

Nöqtə Nacht.Den dann träume ich von dir und hole dich im Traum zu mir

Dünən sizin xəyallarını görəcəyəm, dünən sizi yuxu görəcəyəm və gecə yuxuya gedəcəyəm.

Wenn ich könnte, içərisində fürsət, ümid edirəm, Armen zu liegen

Egerlə uçmaq istərdim ki, silahla səninlə birlikdə yataq

:-[Komm zu mir,zieh deine Hose und deine Unterwäsche aus.Setzte dich auf mich drauf und geniess es,bis es dir kommt!DEIN WC 😮

NalanW
    İştirakçı

Sevgi düşünmək, 
    Sevgi paylaş, 
    Sevgi bir təbəssüm, 
    Sevgi hər şeydir! 
    Sevgililər üçün xoşbəxt gün ...

Liebe ist, nachzudenken, 
    Liebe ist, zu teilen, 
    Liebe ist, zu lächeln, 
    Liebe ist alles! 
    Schönen Valentinstag ...

NalanW
    İştirakçı

Məsafələr uzaq olsa da, 
    isti bir qucaqlaşma, isti bir mesaj 
    ürəkləri birləşdirin... 

Qeyri-adi bir vəziyyətə gəldikdə, 
    ee Schoß voller Liebe, eine warme sms 
    vereint Herzen...

NalanW
    İştirakçı

Həsrətsiz yaşamaq, sevgisiz həsrət, sənsiz sevmək! Unutma ki, sevmək hər zaman bir yerdə olmaq deyil, olmadığın zaman da yanında olmaqdır... Bu Sevgililər Günündə səninlə olmaya bilərəm, amma həsrətim və sevgim hər zaman səninlədir. Mən səni sevirəm! 

Das leben geht nicht ohne Sehnsucht, die sehnsucht nicht ohne liebe, die Liebe nicht ohne dich! Vergiss aber nicht das “sich lieben” nicht bedeutet das man immer zusammen ist, das auch wenn du fehlst bei dir zu sein…. Vielleicht bin ich diesen Valentinstag nicht bei dir, aber meine Sehnsucht, meine Liebe zu dir ist immer bei dir. Mən səni sevirəm!

NalanW
    İştirakçı

Əgər neçə kilometrə sahib olduğumuzu bilsəm, mənimlə həmişəlik, ağlım və ürəyim var.
    Mən səni çox sevirəm - həmişə!

Kilometr zənci qıfıltı, beləliklə də, bizi dağıdıb, dəhşətə gətirir. Mezenen Gedanken und meinem Herzen.
    Ich liebe dich über alles - für immer!

NalanW
    İştirakçı

Ich hab Dich geliebt und im Herzen getragen. Nun bist du verrutscht und liegst mir im Magen.
    Mən səni sevirəm və ürəyimi daşıyıram, amma sən aşağı düşürsən və mənim qarnımda durursan.

Ich liebe Dich allein, kein andrer soll es sein, kein andrer soll es werden, Solange ich leb auf Erden.

Mən yalnız səni sevirəm, heç bir şey olmamalıdır, yaşadığım müddətdə heç bir şey olmayacaq

363185pb.gif

NalanW
    İştirakçı

Deyerler: Jemand bracket deie Liebe und jemand braucht dich! Dieser Jemand bin ich !!
    Kimsə sizin sevginizə ehtiyacınız var və kimsə sizə ehtiyac duyur!

Deine Hände auf meiner Haut zu Spuren, ist wie eine Reise ins Paradies- denn nur dort kann man dəm Himmel so nah sein!
    Dünən dəri toxunan əlləri ilə bu cənnətdəki bir səfər kimi, dünən yalnız buludlara yaxın ola bilər.

Hey…..lächle doch mal……….. genau so………..süss…..wenn du dich jetzt sehen könntest….. wüsstest du, warum ich nur dich liebe!!
    Hey……….gülüm………..belə…………..şirin……indi özünü görə bilsəydin……….biləcəkdin……….niyə yalnız səni sevirəm

Das Wort qısa bir müddət ərzində: Laß mich nie allin, ejderin bei dir sein.Ewig wollen wir zusammen sein.Bleib mir immer treu.Es soll immer Frieden sein
    Sevginin mənası: Məni tək buraxmıram, hər zaman sizinlə olmaq istəyirəm, əbədi olaraq birlikdə qalmaq istəyirəm.

Ich...Ich will...Ich will dich...Ich will dich nie...Ich will dich nie im...Ich will dich nie im Leben...Ich will dich nie im Leben verlieren!!!
    36221fg.gif

NalanW
    İştirakçı

Ich liebe Dich von ganzem Herzen, ohne Dich keep mein Herz viel schmerzen!
    Səni bütün ürəyimlə sevirəm, ürəyim susuz qalır ...

Müəlliflik hüququ olan şəxslər, hər hansı bir cinayətə qarşı mübarizə aparmaq hüququna malikdirlərmi? Bu gündən etibarən, mənim üçün ən yaxşı dostum! İCH LIEBE DICH!

Mən burada yaşayıram və tək buradayam, niyə burada olmağım mümkün deyil? Mənim üçün bu mesajı çox salıb qaçırdım.

NalanW
    İştirakçı

Qəlbimdə xəncər vur
    Çünki orada mənim sevgim var!

2.Version:
    Ürəyimi vur, xəncər, ürəyim qırıldı.
    Çox dərin getməyin, çünki oradasan, canım!

Stosse Herz-dən meşə içərisində olan Dolç, bu günə qədər davamlı olaraq, dörd bist DU meine Liebe denn!

2. version:
    Stosse'den Mein Herz'ta Dolch, Mein Herz soll auseinander reißen.
    Dörd oyunçu DU mein Schatz'dan dördüncü dəfədir.

NalanW
    İştirakçı

Qəlbimdə başqa bir yer yoxdur,
    Dünən ürəyin köklərinə hücum edirsiniz.

Herzmberg, Berlin, Almaniya,
    Herz geschlagen meinem de den Würzeln denn du Has.

Hər damla yağışda məni düşünün,
    Dünən hər damla səndən bir öpücük.

Müəllif hüquqları qorunur,
    denn jeder Tropfen ist ein Kuss für Dich.

44ak.png

15 cavab göstərilir - 1-dən 15-ə qədər (cəmi 77)
  • Bu mövzuya cavab vermək üçün daxil olmalısınız.