Mətn etiketinə ehtiyacım çox müəllimin doğru olduğunu söylədi. Əvvəlcədən təşəkkür edirəm

> Forumlar > Alman Forum Oyunları və Alman Təcrübəsi > Mətn etiketinə ehtiyacım çox müəllimin doğru olduğunu söylədi. Əvvəlcədən təşəkkür edirəm

ALMANCAX FORUMLARINA XOŞ OLSUN. ALMANİYA VƏ ALMAN DİLİ HAQQINDA AXTARDIĞINIZ BÜTÜN MƏLUMATLARI FORUMLARIMIZDA TAPA BİLƏRSİNİZ.
    mamirecep
    İştirakçı

Mənə çox ehtiyacım var. 1 günümü haqqında sizə məlumat verəcəyəm. Alman tərcüməsini etsəniz, bunu qiymətləndirirəm. Uyandıktan sonra səhər yeməyim olacaq. Sonra məktəbə gedirəm. Məktəb saatları 7.30-da başlanır. Mən 8.20ders işlədikdən sonra məktəbdən çıxdım. 8 da yeməyim olacaq. Yeməkdən sonra 7-dan 8-ə qədər çalışıram. Kompüterə 10-dan 10-ə baxıram. Bu gün mənə kömək edin

https://www.dogrupara.com/

necir
    İştirakçı

Mənə çox ehtiyacım var. 1 günümü haqqında sizə məlumat verəcəyəm. Alman tərcüməsini etsəniz, bunu qiymətləndirirəm. Uyandıktan sonra səhər yeməyim olacaq. Sonra məktəbə gedirəm. Məktəb saatları 7.30-da başlanır. Mən 8.20ders işlədikdən sonra məktəbdən çıxdım. 8 da yeməyim olacaq. Yeməkdən sonra 7-dan 8-ə qədər çalışıram. Kompüterə 10-dan 10-ə baxıram. Bu gün mənə kömək edin

Proqramınızı yenidən formalaşdırmağa kömək etmək lazımdır, hə?

1 cavab göstərilir (cəmi 1)
  • Bu mövzuya cavab vermək üçün daxil olmalısınız.