Dedilər işləməyinizə ehtiyac yoxdur, amma problem olacaq

ALMANCAX FORUMLARINA XOŞ OLSUN. ALMANİYA VƏ ALMAN DİLİ HAQQINDA AXTARDIĞINIZ BÜTÜN MƏLUMATLARI FORUMLARIMIZDA TAPA BİLƏRSİNİZ.
    cennetim
    İştirakçı

Mən alman vətəndaşıyam, əcnəbi polisindən ailə birləşməsi üçün xahiş etdim, dedilər işləməyə ehtiyac yoxdur, oxuyanda gətirə bilərsən, son anda bir şey çıxacağını düşünmürsən dostlar? ???

c3t1n
    İştirakçı

banada aynisini dediler cikacagini sanmiyorum bakalim bu hafta beni cagiracaklarmi belgeler islemdeydi gecen hafta boyu…

cennetim
    İştirakçı

Hansı sənədləri Türkiyəyə göndərdin? Həyat yoldaşım hər şeyi buradan idarə etdi. Buradan ev kirayələməyə ehtiyacım yox, buradan ev kirayələməyə də ehtiyacım yoxdu, amma həyat yoldaşım kursa hələ başlamadı .

c3t1n
    İştirakçı

İlham almaq istəyirsinizsə, viza üçün müraciət etdikdə sənə sənəd verirlər və ya o sənədlər buraya gəlir və burada araşdırılır, baxdıqdan sonra mənə məktub göndərəcəklər, nə istədiklərini soruşmaq üçün mənə bir məktub göndərəcəklər. hamısını sıraya topladı, görüşdən sonra görüş və giriş qeydlərimi istədi, hətta sürətli etdik

cennetim
    İştirakçı

tmm tesekkürler insallah hersey yolunda gider

c3t1n
    İştirakçı

Tmm təşəkkür edirəm insallah hər şey yaxşı gedir

insallah bizim simdiye kadar bi sorun yok gibi gözüküyor sadece kagitlarin gelip gitmesi biraz zaman aliyor…

kaan59
    İştirakçı

avukat tut sınava gerek kalmaz baskı yap geri adım atmayın aile birleşimi bu eşini yanıan alıyorsun ne sınavı hukuk olarak sınav ile ilgili hiçbirşey yaazmıyor ver avukata en fazla 1 ayda gelır eşin…

6 cavab göstərilir - 1-dən 6-ə qədər (cəmi 6)
  • Bu mövzuya cavab vermək üçün daxil olmalısınız.