Sürücü vəsiqəsi üçün tətbiqetmə tövsiyəsi

ALMANCAX FORUMLARINA XOŞ OLSUN. ALMANİYA VƏ ALMAN DİLİ HAQQINDA AXTARDIĞINIZ BÜTÜN MƏLUMATLARI FORUMLARIMIZDA TAPA BİLƏRSİNİZ.
    eyupcy
    İştirakçı

Dostlar, fahrschule-in iş CD'si və tətbiqi 80 avroya başa gəldi. İşçi dedi ki, mən də özümüzü almadım. Google play-dən yükləyə biləcəyiniz bir tətbiq etməyi məsləhət görürsünüz. O da ödənilə bilər. Bir şey doğru olduğu müddətcə. Türk olsun. Axtarıram tapa bilmirəm. Çox sağ ol

amed58
    İştirakçı

Bir fahrschulcard var, sadəcə keçərəm, bu tətbiq sayəsində bir həftə içində dərssiz aldım

Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

Ancaq hər kəs ala bilmir, yalnız müqaviləli sürücülər işə götürülür, müqaviləli bir sürücü tapa bilmirsinizsə, məni

kncinar
    İştirakçı

Hələ bir proqram axtarırsınızsa, dostum, forumumuzda 1-i var, forumda yazdım, sürücülük vəsiqəmi aldım, başqa bir dostuma verdim, boş qalmayacaq, güman edirəm ki, dostum Keçmişi geri yazsanız, istəsəniz, sizə xüsusi olaraq göndərirəm.

muhendus
    İştirakçı

Hələ bir proqram axtarırsınızsa, dostum, forumumuzda 1-i var, forumda yazdım, sürücülük vəsiqəmi aldım, başqa bir dostuma verdim, boş qalmayacaq, güman edirəm ki, dostum Keçmişi geri yazsanız, istəsəniz, sizə xüsusi olaraq göndərirəm.

Salam müəllim, sürücülük vəsiqəsi tətbiqi hələ də işləyirsə, məlumatlarınızı mənimlə bölüşə bilərsinizmi?

Çox sağ olun, xoş günlər keçirin. :)

şəhid
    İştirakçı

Təşəkkür edirəm Allah viza gözləyənlərə kömək olsun... Əkizlər qardaş yalnız alman vətəndaşı olması ilə bağlı sənədlər istədilər, nə maaş, nə də ev müqaviləsi istədilər, arvad tələb olunanı verdi və viza 13 gün sonra gəldi.Heç bir şey olmadıqda vizanız 10 gün ərzində verilə bilər...Dostlar üzr istəyirəm səhv yerə yazdım yazdıqlarımı silə bilmirəm.Mən də üzr istəyirəm :-

mtee07
    İştirakçı

İmtahanı Adacın tətbiqi ilə verdim, sürücülük vəsiqəmi aldım

Sezaibal
    İştirakçı

Salam, almanca sürücülük vesiqesi proqrami haqda bilgisi olan varmi, mene yardimci ola bilerseniz sevinerem, qabaqcadan tesekkurler.

6 cavab göstərilir - 1-dən 6-ə qədər (cəmi 6)
  • Bu mövzuya cavab vermək üçün daxil olmalısınız.